ДНЗ № 6 ТЕРЕМОК

Сторінка батьків

Поради батькам щодо адаптації дітей

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

діти

1. Усвідомте,   що   Ваше   власне   хвилювання   за   те,  чи сподобається дитині  в  дитсадку,  чи   швидко він звикне   до нового життя у нас, передається дитині.

2. При  прийомі  в  дитсадок  Вашої  дитини  познайомтесь  із вихователями групи, особливостями життя в групі, режимом дня.

3. Дайте дитині позитивну перспективу: розкажіть, що в дитсадку є багато діток, вони будуть добрими друзями, є іграшки, книги і дітям тут добре, цікаво, весело. Діти на прогулянках грають в різні ігри, ходять на екскурсії, приймають участь у спортивних змаганнях, ранках; вихователі їм читають багато казок, художніх творів, а на спеціальних заняттях їх навчають ліпити, малювати, співати, танцювати.

4. Підпорядкуйте свій домашній режим садовому.

5. Навчить дитину елементарних навичок самообслуговування.

6. Повідомте вихователів про звички Вашого малюка та  особливості його  здоров’я і поведінки.

7. Потурбуйтеся  про  нервову  систему  дитини  і  в  перші   дні  перебування в дитсадку , не залишайте її на цілий день.

8. Тримайте тісний зв'язок з персоналом групи і все буде гаразд з Вашим малюком.